HAKKIMIZDA

Firmamız 2007 yılında halen merkezi olan Yenişehir-Konak İZMİR adresinde faaliyetine dayanıklı tüketim malları perakende ve toptan satış yaparak başlamıştır. İlerleyen zamanlarda değişen talep ve piyasa koşullarına göre özellikle ankastre sektöründe önde gelen üretici firmalarıyla işbirliğini geliştirmiş ve Ege Bölgesinde oluşturduğu toptan satış ağıyla varlığını günden güne güçlendirmiştir.

Kurulduğu günden bugüne sektördeki gelişmeleri takip eden değişime ayak uydurmaya çalışan, yeniliklere açık olan, müşterilerinin beklentilerine ve sorunlarına en iyi ve hızlı şekilde cevap vermeye çalışan genç ve dinamik yapısıyla sektörde ve bölgede istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankastre ürün grupları başta olmak üzere dayanıklı tüketim, ısıtma-soğutma sektörlerinin ileri gelen markalarının temsilciliklerini sürdürmektedir. Türkiye’de son yıllarda hızlı bir yükseliş gösteren e-ticaret platformlarında da kendine yer edinmeye çalışmaktadır

Firmamız önümüzdeki dönemde de istikrarla ve güvenli adımlarla perakende, toptan, internet ve proje kanallarında varlığını sürdürmek ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Firmamız özellikle Silverline, Esty, Simfer, Oscar ve Kumtel markalarıyla ankastre ve dayanıklı tüketim sektöründe ; Demirdöküm, Ariston, LG ve  Samsung markalarıyla ısıtma soğutma ve iklimlendirme sektöründe temsilciliklerini ve bölge bayiliklerini devam ettirmektedir.

Firmamız önümüzdeki dönemlerde de değişen ve gelişen piyasa koşullarına göre bölgesinde bulunduğu sektörlerde iş hacmini büyüterek çalışmalarına devam edecek ve yaptığı işlerde dürüstlük, güvenilirlik ve ahlaki değer ilkelerinden ödün vermeden varlığını korumak için her zaman mücadelesine devam edecektir. 

Bize Ulaşın

0(232) 458 47 58, info@parlasticaret.com

Adres

1202/1 SOKAK NO:28/E YENİŞEHİR-İZMİR